Przemysłowe elektroniczne systemy ważące i komory ładowania
O FIRMIE
Spółka N.B.C. Elettronica, utworzona w 1980 r., jest liderem w sektorze ważenia elektronicznego.
Ciągłe inwestycje w zaawansowane technologie umożliwiają projektowanie i produkcję czujników tensometrycznych oraz aparatury elektronicznej do wszelkich zastosowań w przemyśle i metrologii.
USŁUGI
N.B.C. Elettronica Group oferuje wyroby gotowe oraz następujące usługi:
  • Montaż płytek elektronicznych w technologii tradycyjnej (THT)
  • Montaż płytek elektronicznych w technologii powierzchniowej (SMT)
  • Elektroniczne i funkcjonalne testowanie
  • Procesy produkcyjne dedykowane:
    – montaż wyrobów gotowych
    – zarządzanie magazynem produktów i produkcją u klienta
  • Usługi dodatkowe:
    – Aktualizacja i modyfikowanie płytek
    – Projektowanie i realizacja testowania
    – Projektowanie elektroniczne
Klienci są na bieżąco informowani o zaawansowaniu ich zleceń w ramach naszego cyklu produkcyjnego i mogą również pracować nad złożonymi projektami lub na minimalnych zapasach, nie napotykając żadnych trudności.

Spółka N.B.C. Elettronica Group zainwestowała, aby poprzez proces kontroli od zakupu materiałów do dostarczenia gotowego wyrobu móc zaoferować produkt wysokiej jakości.

Aby dostarczać gwarantowane produkty i usługi, oraz aby móc zidentyfikować wszelkie rozbieżności poprzez analizy, poprawianie i usuwanie, spółka N.B.C. Elettronica Group zaopatrzyła się w środki i sprzęt niezbędne do najbardziej wymagającej produkcji.
POBIERZ
Program do odbioru transmisji szeregowej
Podgląd komunikacji między PC i urządzeniem
Program do zarządzania dozowaniem
Program do komunikacji i zarządzania dozowaniem
Program do konfiguracji ATM02
Używany do komunikacji przez złącze szeregowe między PC i ATM02
Program dla M2603 (Win-V2.0b)
Używany do komunikacji przez złącze szeregowe między PC i M2603
Program dla M2604 (Win-V2.1b)
Używany do komunikacji przez złącze szeregowe między PC i M2604
Dokumentacja do aktualizacji Firmware
Program do aktualizacji Firmware
 
CERTYFIKATY
Dzięki swojemu doświadczeniu, spółka N.B.C. Elettronica Group została wyróżniona znakiem UNI - EN - ISO 9001 (certyfikat nr 210347) przez BVQI, organizację działającą w ponad 60 krajach na całym świecie. Wysoce wyspecjalizowani technicy i zaawansowana technologicznie aparatura gwarantują, że wyroby są zgodne z OIML R60 (dodatek do normy metrologicznej OIML R60 na czujniki tensometryczne), z UNI CEI EN 45501 (metrologiczne aspekty nieautomatycznych urządzeń ważących), z EN 50081-1 i z EN 50082-2 (dyrektywa EMC ATEX).

Spółka N.B.C. Elettronica Group działa również zgodne z dyrektywą RoHS, która weszła w życie 1 lipca 2006 r.
NOWOŚCI
 
N.B.C. Elettronica Group s.r.l.
Via Tavani, 2/C - 23014 Delebio (SO)
Tel. +39 0342682149 - Fax +39 0342682150 - E-mail: nbc@nbc-el.it
P.IVA IT 02424670160 - Cap. soc. € 59.980,00 i.v.
Reg. Impr. Sondrio n. 02424670160 - REG. A.E.E. n. IT09030000005828
DIREZIONE
Valerio Bassanelli
v.bassanelli@nbc-el.it
DIREZIONE
Gianluca Bassanelli
g.bassanelli@nbc-el.it
COMMERCIALE
Francesca Ravera
f.ravera@nbc-el.it
COMMERCIALE
Patrick Mallone
p.mallone@nbc-el.it
AMMINISTRAZIONE
Lucia Deghi
l.deghi@nbc-el.it
CONTABILITÀ
Alessia Riella
a.riella@nbc-el.it
UFF. ACQUISTI
Giosia Roveda
g.roveda@nbc-el.it
RESP. PRODUZIONE
Claudio Menghi
c.menghi@nbc-el.it
RESP. QUALITÀ
Alberino Rava
a.rava@nbc-el.it
UFF. TECNICO CELLE
Enrico Soldarelli
e.soldarelli@nbc-el.it
UFF. TECNICO CELLE
Claudio Ghelfi
c.ghelfi@nbc-el.it
UFF. TECNICO STRUMENTI
Paolo Soldarelli
p.soldarelli@nbc-el.it
 
N.B.C. Polska Sp. z o.o.
Warszawa (PL)
Tel. 0048 22 8551830 - Fax 0048 22 8551832
E-mail: nbc@nbc-el.pl
MAREK LUBICZ-KRUPOWICZ
nbc@nbc-el.pl
 
NBC Elettronica SRL
Martín 881 PA S2156AQI Fray Luís Beltrán
Santa Fe, República Argentina
Tel/Fax: +54 341 4783918
Móvil: +54 9 341 3036281
E-mail: info@nbcargentina.com.ar
SERGIO DEL PIANO
info@nbcargentina.com.ar
 
Polityka prywatności   |   Polityka Cookies